Dolina Noteci Cuisine kaczka puszka dla psa 400 g

Producent: Dolina Noteci
Indeks: 5902921304838
8,19 zł
20,48 zł /kg

Dolina Noteci Cuisine Duck

DOLINA NOTECI CUISINE to linia innowacyjnych produktów stworzonych z najwyższej jakości surowców, oznaczonych znakiem „human grade”, czyli przeznaczonych do spożycia przez człowieka. To wyjątkowe kulinarne specjały dla Twojego pupila, pełne naturalnych kawałków mięsa, owoców i warzyw. Tak skomponowany skład dostarcza wszystkich składników odżywczych, mineralnych i witamin niezbędnych w codziennym żywieniu dorosłych psów. Karmy nie zawierają glutenu ani zbóż, co czyni je pełnowartościowym, lekkostrawnym posiłkiem o niepowtarzalnym smaku. Pies Prezes nieustannie się nimi zachwyca – niech Twój pupil także rozsmakuje się w niezwykłych karmach Dolina Noteci CUISINE.

Dlaczego karmy mokre dla psa Dolina Noteci CUISINE są tak wyjątkowe?

  • Charakteryzują się prostym składem z wysokim udziałem mięsa.

  • Zostały stworzone z surowców przeznaczonych do spożycia przez ludzi, tzw. „human grade”.

  • W ich składzie znajdują się świeże warzywa takie jak: brokuły, papryka, groszek, bataty, marchewka, dynia, ziemniaki oraz owoce: żurawina i pomarańcza, wzbogacające karmę o wiele cennych składników odżywczych i witamin, a także poprawiające przemianę materii.

  • Zawierają naturalne kawałki mięsa.

  • Mają niepowtarzalny smak.

  • Nie zawierają glutenu ani zbóż.

Tym, co czyni karmę Dolina Noteci CUISINE wyjątkową, jest przede wszystkim krótka, prosta receptura, oparta na wysokiej zawartości mięsa i surowców pochodzenia zwierzęcego, odznaczających się jakością „human grade”, charakterystyczną dla produktów przeznaczonych do spożycia przez ludzi. To odpowiedź na rosnącą świadomość właścicieli, którzy zwracają coraz większą uwagę na rodzaj podawanego swoim czworonogom jedzenia. Prosty skład mokrej karmy Dolina Noteci CUISINE kaczka i filet z kurczaka bazujący na wysokiej jakości surowcach znacząco wpływa na zwiększenie przyswajalności wszystkich składników odżywczych. Dodatek groszku i pomarańczy wspomaga przemiany metaboliczne. Odpowiedni profil kwasów tłuszczowych gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, skóry oraz wpływa na niwelowanie procesów zapalnych. Ta bezzbożowa, lekkostrawna mokra karma przeznaczona dla dorosłych psów, w pełni pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Zawiera również pełnowartościowe białko i kwasy tłuszczowe n-3 i n-6.Skład: kaczka 26% (serca, mięso 8%, skórki), kurczak 26% (filet z piersi), wieprzowina 8% (mięso, wątroba, nerka), groszek 2%, żurawina 2%, pomarańcza 1,5%, substancje mineralne.

Składniki analityczne: białko surowe – 14%, tłuszcz surowy – 3,5%, popiół surowy – 1,5%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.

Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi, pięciowodny) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany jodan wapnia, bezwodny) – 0,3 mg.

Sposób karmienia (dla zdrowego, dorosłego psa): – (puszka 400g)

Masa psa (kg) (+ grafika psa)

5

10

20

30

Ilość puszek / dzień
(+ grafika puszki)

1

2

3

4

Wartości w tabeli podano w celach orientacyjnych. Wielkość porcji może się zmieniać w zależności od wieku, rasy i aktywności fizycznej psa.

Psu podawaj pokarm o temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Karmę wprowadzaj do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody do picia.

Najlepiej wykorzystać przed, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakładu: patrz na spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.